akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że wróciłeś z zakupów do samochodu i odkryłeś nowe rysy na karoserii? Drobne uszkodzenia spowodowane przez nieuwagę innych kierowców to jedne z najczęstszych przyczyn powstawania zarysowań i wgnieceń. Czy wiesz, że można tego w bardzo łatwy sposób uniknąć? Wystarczy, że zainwestujesz niewielką kwotę w listwy ochronne. To bardzo estetyczne i łatwe do zamontowania (nawet samodzielnie) elementy wykonane z tworzywa, które „przyjmują” znaczną część uderzenia na siebie i w dużym stopniu chronią lakier Twojego pojazdu.

Warto zwrócić uwagę również na listwy progowe. Bardzo często zdarza się, że mając piasek i drobne kamienie na butach oprzemy się całą masą ciała na progu samochodu i niestety spowodujemy uszkodzenia, które będzie mógł usunąć tylko lakiernik. Podobne zniszczenia powodują ostre obcasy damskich butów na szpilce.

Dla osób podróżujących ciekawym rozwiązaniem są listwy na klapę bagażnika. Nie tylko poprawiają wygląd samochodu, ale również chronią ten narażony na zniszczenie element.

Różnego rodzaju listwy ochronne do samochodu kupisz w sklepie internetowym GPTuning.pl

Dla osób które sporo podróżują istotna jest przestrzeń bagażowa. Można ją powiększyć montując poprzeczki dachowe lub bagażnik dachowy, a na to następnie boks dachowy. To bezpieczne rozwiązanie – dobrej jakości boks jest trudny do sforsowania dla ewentualnych amatorów cudzej własności, a jego wnętrze dobrze zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Polecamy, aby wybierać sprawdzone bagażniki dachowe renomowanych producentów, bo tylko takie są gwarancją komfortu użytkowania i bezpieczeństwa naszego bagażu.

Ciekawe rozwiązania dostępne są dla samochodów nowych oraz tych starszych

Pamiętać należy, że na bagażniku samochodowym przewozić możemy również rowery. Wystarczy zastosować odpowiednie uchwyty lub platformy rowerowe. To bardzo ciekawe rozwiązanie nie tylko dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas, ale również zawodników takich dyscyplin jak kolarstwo górskie, szosowe czy coraz modniejszy triathlon.

Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty sklepu GPTuning.pl – znajdziesz tam akcesoria samochodowe dla samochodów nowych, jak również dla tych nieco starszych modeli. Jesteśmy przekonani, że docenisz wiele rozwiązań z naszej oferty, które nie tylko zabezpieczają Twój pojazd, ale również sprawiają, że jest bardziej praktyczny i funkcjonalny. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a doświadczony personel chętnie udzieli pomocy w wyborze najlepszych produktów do Twojego samochodu.