Ciekawostki, informacje, rzetelne wiadomości
Program do faktur
Biznes 19 kwietnia 2021

Program do wystawiania faktur

Szukasz programu do fakturowania dzięki któremu łatwo i szybko wystawisz odpowiedni dokument? W takim razie ten artykuł dedykowany jest właśnie Tobie. Przekonaj się jak nowoczesne oprogramowanie dzięki wielu sprytnym i dobrze przemyślanym rozwiązaniom pozwala zminimalizować czas potrzebny na wystawianie oraz zarządzanie fakturami do absolutnego minimum. Przy tym bardzo łatwe i przyjazne w obsłudze, co sprawia że nawet początkujący przedsiębiorcy bez problemu wystawią swoją pierwszą fakturę. Poznaj inFakt.pl.

Sprawdź inFakt.pl – klikając tutaj zyskujesz 10% rabatu

Najważniejsze cechy które charakteryzują program do fakturowania inFakt.pl to:

Mobilność

inFakt.pl to program do wystawiania faktur online, co oznacza że obsługiwany jest za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej lub przez wygodną aplikację dostępną na telefony z systemem Android lub iOS. Sprawia to, że dostęp do programu mamy o każdej porze dnia i nocy z praktycznie dowolnego miejsca na świecie. Fakturę możesz wystawić w kilka sekund będąc nawet w domu lub w siedzibie Klienta.

Szybkość

Nie ma potrzeby uzupełniać wszystkich danych Klienta. Wystarczy że wpiszesz NIP, a program wyszuka pozostałe dane w CEIDG i samodzielnie je uzupełni. Aplikacja do wystawiania faktur inFakt.pl pozwala zapamiętywać poprzednio wpisywane dane, więc wystawianie kolejnych faktur jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. Oprogramowanie może natychmiast wysłać fakturę w formacie PDF na adres email Kontrahenta i umieścić w niej odnośnik do błyskawicznych płatności dzięki czemu jeszcze szybciej możesz otrzymać swoje pieniądze.

Przystępność

Interfejs programu został zaprojektowany w taki sposób, że do jego obsługi nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza z zakresu księgowości. Całość stworzona została przy użyciu przystępnego języka i jest banalna w obsłudze. Ponadto do programu do fakturowania inFakt.pl dołączona jest obszerna baza wiedza wyjaśniająca w bardzo przystępny sposób wszystkie zagadnienia. W pakiecie otrzymujemy dostęp do infolinii działającej od poniedziałku do soboty w godzinach 7 – 22.

Kontrola

Program do wystawiania faktur inFakt.pl pozwala bardzo łatwo i przejrzyście zarządzać dokumentami. Faktury sprzedażowe, zaliczkowe, proformy, opłacone i zaległe – tu wszystko ma swoje miejsce, co zdecydowanie ułatwia kontrolowanie finansów w firmie. Łatwej przygotujesz dokumenty dla księgowej lub plik JPK_FA dla Urzędu Skarbowego. Możesz również dać swojej księgowej lub dowolnej innej osobie wgląd w Twoje faktury nadając odpowiednie uprawienia.

Oszczędność

Program do fakturowania inFakt.pl to koszt 12zł miesięcznie (w chwili pisania tego tekstu). Biorąc pod uwagę wszystkie wydatki związane z prowadzeniem własnej działalności trzeba przyznać że jest to kwota praktycznie niezauważalna w skali całego miesiąca.

Sprawdź inFakt.pl – klikając tutaj zyskujesz 10% rabatu

Bezproblemowe fakturowanie w Twojej firmie

Niezależnie od tego czy dopiero startujesz z własną działalnością gospodarczą, czy należysz do grona doświadczonych przedsiębiorców – sprawnie działający program do fakturowania to narzędzie niezbędne praktycznie w każdym biznesie. Właśnie dlatego inFakt.pl udostępnia narzędzie które pozwala na szybką i wygodną pracę z dokumentami jakimi są faktury VAT. Oprogramowanie na rynku pojawiło się wiele lat temu i jego twórcom od początku przyświecała idea stworzenia programu do fakturowania przyjaznego przedsiębiorcom, którego obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu rachunkowości. Sam korzystam z inFakt.pl od początku mojej działalności i mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że udało się to doskonale.
Należę do osób które nie lubią „papierkowej roboty” i wolę skupiać się w pracy na innych sprawach. Właśnie dlatego cenię sobie wygodę i prostotę którą oferuje aplikacja do fakturowania inFakt.pl. Ogromną jej zaletą jest fakt iż cała obsługa odbywa się online – dzięki temu niezależnie czy pracuję w biurze czy aktualnie przebywam w domu – dostęp do swoich faktur mam w każdym miejscu, z dowolnego komputera lub telefonu komórkowego. Dzięki temu też nie muszę dbać o aktualizacje oprogramowania i dostosowywanie go do zmieniających się przepisów – o wszystko dba inFakt.pl. Obsługa faktur, przygotowywanie dokumentów dla księgowej i cała reszta papierkowej roboty zajmuje mi dosłownie kilkanaście minut w skali całego miesiąca i to właśnie dzięki inFakt.pl.

Wygodne wystawianie faktur
Z inFakt.pl wystawisz fakturę szybko i z dowolnego miejsca / źródło zdjęć: pixabay.com

Program do faktur za darmo?

Cena pełnej wersji oprogramowania do fakturowania inFakt.pl to wydatek 12zł miesięcznie (klikając tutaj otrzymasz dodatkowo 10% rabatu), jednak dla osób niezdecydowanych udostępniona została zupełnie darmowa wersja testowa w której mamy możliwość wystawienia trzech faktur w skali miesiąca oraz dodania trzech Klientów. W znacznej mierze pozwala ona zapoznać się ze wszystkimi opcjami i zaletami pełnej wersji inFakt.pl i zdecydować czy oprogramowanie odpowiada naszym potrzebom. Wersja testowa nie posiada ograniczeń czasowych, dlatego możemy swobodnie z niej korzystać tak długo jak tylko wystarczający jest dla nas limit trzech faktur miesięcznie.

Współdzielenie konta

W Twojej firmie wystawianiem faktur zajmuje się więcej niż jedna osoba? Chcesz dać wgląd w swoje dokumenty księgowej? Nie ma żadnego problemu – w inFakt.pl możesz dawać dostęp do programu i nadawać stosowne uprawnienia innym użytkownikom. Dzięki temu aplikacja do fakturowania inFakt.pl nadaje się zarówno dla małych jak i dla większych firm. Twoja firma ma kilka placówek? To nie kłopot – nie musisz kupować osobnej licencji dla każdej z nich. Możesz korzystać z inFakt.pl w każdej z nich.

Szybko otrzymuj i odzyskuj pieniądze

W każdej fakturze wystawionej w inFakt.pl możesz umieścić odnośnik do systemu szybkich płatności co sprawia że jeszcze szybciej trafią one na Twoje konto. Ale to nie wszystko – jeśli potrzebujesz pilnie pieniędzy inFakt.pl ułatwia otrzymanie wygodnej pożyczki na poczet wystawionych i niepłaconych faktur. Ponadto nie musisz się już martwić nierzetelnymi Klientami – inFakt.pl pomoże Ci w windykacji nieopłaconych faktur pobierając prowizję jedynie od tych skutecznie windykowanych. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć aby efektywnie odzyskiwać należności – już nie musisz samodzielnie dzwonić i upominać się o swoje pieniądze.

Sprawdź inFakt.pl – klikając tutaj zyskujesz 10% rabatu

Podsumowując

Program do wystawiania faktur inFakt.pl to przede wszystkim ogromna wygoda i szereg rozwiązań sprawiających że praca z fakturami staje się szybka i bezproblemowa. Użyty w aplikacji przystępny język i czytelny interfejs sprawiają, że nawet początkujący przedsiębiorcy lub osoby obsługujące komputer tylko w podstawowym zakresie bez problemu poradzą sobie z wystawianiem i zarządzaniem fakturami. Aplikacja do faktur inFakt.pl nie wymaga z naszej strony żadnych aktualizacji ponieważ o wszystko dba obsługa serwisu, dlatego możesz mieć pewność że używane przez Ciebie oprogramowanie zawsze będzie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i będzie spełniało wszystkie wymagania stawiane przez Urząd Skarbowy. Fakt że autorzy programu zdecydowali się na udostępnienie nielimitowanej czasowo opcji testowania dowodzi tego jak pewni są zastosowanych w nim rozwiązań i jego możliwości. Cena pełnej wersji wynosząca na moment pisania tego tekstu 12zł miesięczny sprawia że oferta inFakt.pl jest wyjątkowo konkurencyjna, a stosunek ceny do jakości wręcz nieprawdopodobnie korzystny.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Reklama obiektów noclegowych w Internecie
Biznes 14 maja 2021

Jak skutecznie reklamować obiekty noclegowe w Internecie?

Jesteś właścicielem niewielkiego pensjonatu, gospodarstwa agroturystycznego lub po prostu w jakiejś innej formie świadczysz usługi noclegowe i zastanawiasz się jak skutecznie promować swoją ofertę w Internecie? W tym krótkim tekście ...

Program do faktur
Biznes 19 kwietnia 2021

Program do wystawiania faktur

Szukasz programu do fakturowania dzięki któremu łatwo i szybko wystawisz odpowiedni dokument? W takim razie ten artykuł dedykowany jest właśnie Tobie. Przekonaj się jak nowoczesne oprogramowanie dzięki wielu sprytnym i ...

BLOG P14.PL © 2021

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę